info@dresraozbasli.com
YORUMLARI GÖR
Derya M.

Hastaneye yatışımız yapıldığı günden beri çok büyük bir özenle ilgisini eksik etmeyen Dr. Esra Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Zeynep A.

Gebeliğimi planladığım günlerden kızımı kucağımıza aldığım güne kadar bilgisi, ilgisi ve yönlendirmeleri ile keyifli bir süreç yaşatan sevgili doktorum Dr. Esra Özbaşlı'ya saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Emel Z.

İlerleyen yaşıma rağmen bana verdiği güvenle tüm korkularımı yenmemi ve ameliyat ederek sağlığıma kavuşmamı sağlayan doktoruma gönül dolusu sevgiler...

Ayça P.

Kızımız Acıbadem Maslak Hastanesi’nde dünyaya geldi. Bu süreçte bizi bu mutluluğa kavuşturan destek olan yardımlarını esirgemeyen başta Op. Dr. Esra Özbaşlı olmak üzere Yenidoğan hemşireleri Reyhan, Merve, Betül ve eşime hep yardım eden hasta hemşiresi Eda ve adını hatırlamadığım diğer hemşire arkadaşlarımıza minnettarız.  İyi ki varsınız….

Fatoş O.

Allah siz ve ekibinizi bu ülke annelerinden eksik etmesin. İhtiyacımız olduğunda hep bir telefon mesafemizdesiniz. Taze anne olarak duygularımı anlatmaya kelimeler yetmiyor. Çok çok teşekkür ederim. 

Özge & Dağhan Ö.
İlginiz, samimiyetiniz ve verdiğiniz cesaret için ne kadar teşekkür etsem az. Sayenizde en büyük hediyeme kavuştum.
İlke & Sibel G.
Sevgili Esra Hanım, bizim için yaptığınız her şey için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız! 
Lauren & Gürkan K.

Sağlıkla ışık saçmaya devam edin, sizi çok seviyoruz.

Gökçe T.

Güzel Doktorum;
Desteğiniz, emeğiniz, sabrınız, özveriniz için sonsuz teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum...

Sevgi & Mert & Ada & Serra

Mükemmel ilgi ve bakımınız, uzmanca yapılan operasyon ve bize tüm ilgi ve tecrübenizle yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Paul, Rana, Lily + Baby

Dear Esra,
We are so thankful that you have been our doctor in a season when we are far away from our home! We have great respect and admiration for you, as you have faithfully cared for the needs of our family and little one who is coming so soon! I've been very grateful to get to know you, and have felt very nurtured by you. Thank you for being a trustworthy and responsive source of help. We will be back in Turkey next year...

Copyright @ 2019. Dr. Esra Özbaşlı.
Bu sitede yer alan içerik bilgi amaçlıdır. Doğrudan doktor tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
Developed by Fikir Kahvesi